adwokat Lębork

od 2003 roku absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu jako specjalizację wybrał prawo karne, w 2004 roku ukończył Podyplomowe Studia Prawa Europejskiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 2004-2007 odbywał aplikację sądową w Okręgu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku.

W latach 2005 – 2008 pracował również na stanowisku asystenta sędziego w Wydziałach: I Cywilnym w Sądzie Rejonowym w Słupsku, IX Cywilnym Sądu Rejonowego w Słupsku, Sekcji Windykacji w Sądzie Rejonowym w Słupsku, VI Karnym Odwoławczym w Sądzie Okręgowym w Słupsku oraz II Wydziale Karnym w Sądzie Okręgowym w Słupsku gdzie zajmował się Europejskim Nakazem Aresztowania i Systemem Informacyjnym Schengen SIS.

W roku 2007 złożył egzamin sędziowski. W latach 2008 – 2009 zatrudniony w Ośrodku Migracyjnym Sądu Okręgowego w Słupsku oraz I Wydziale Cywilnym w Sądzie Rejonowym w Lęborku.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania prawa. W 2010 roku Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Koszalinie.

Adwokat Krzysztof Obolewski specjalizuje się w prowadzeniu spraw jako obrońca w sprawach karnych, jak również pełnomocnik w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Występuje również w sprawach z dziedziny prawa rodzinnego, posiada także doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i osoby prawne. Zasiada w radzie nadzorczej przedsiębiorstwa przewozowego – istotnego uczestnika rynku regionalnego.
Adwokat Krzysztof Wenta jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, który ukończył w 2003 roku. W latach 2003–2007 odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie, którą zakończył zdając egzamin radcowski. Od 04.2013 roku wykonuje zawód adwokata, wpisany na listę adwokatów przez Okręgową Radę Adwokacką w Koszalinie. Już w trakcie aplikacji rozpoczął pracę, w której zakresie pozostawało wykonywanie wymagających wiedzy prawniczej czynności w organach administracji publicznej oraz związanych bezpośrednio ze świadczeniem pomocy prawnej. Tą ostatnią świadczył na podstawie umowy w kancelarii radcy prawnego (Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Dworczyński w Słupsku) oraz spółce komandytowej, w której komplementariuszem jest radca prawny (Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Tyburska i Wspólnicy sp. k. w Słupsku, dawniej Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy sp. k. w Słupsku). W ramach tej współpracy świadczył m.in. pomoc prawną w organach administracji publicznej.

Od 2006 prowadzi samodzielną działalność gospodarcza, z czego w latach 2007-2013 w ramach własnej Kancelarii Radcy Prawnego, zaś od 04.2013 w ramach Kancelarii Adwokackiej.

Adwokat Krzysztof Wenta specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa gospodarczego. Ma doświadczenie w zagadnieniach dotyczących prawa administracyjnego oraz prawa rodzinnego. W ramach świadczenia pomocy prawnej występuje również jako pełnomocnik procesowy reprezentując klientów w prowadzonych sporach sądowych. Podejmuje się również obrony w sprawach karnych. Obsługuje przedsiębiorców jak i podmioty nie prowadzące działalności gospodarczej.

STRONA GŁÓWNAO NASZAKRES USŁUGPOMOC PRAWNA ON-LINECENNIKKONTAKT

© 2010 KancelarieLebork.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Tworzenie stron www Trójwizja.pl
pomoc on-line kontakt